Języki obce w Centrum Terapii Nowoczesnej SENSORIUM

kilka słów o POP IN

POP IN to jedna z nielicznych pracowni językowych, w której metodyką i metodologią wprowadzania treści edukacyjnych zajmują się wykwalifikowani i sprawdzeni nauczyciele danego języka.

Nie proponujemy kolejnych, zwyczajnych, pospolitych zajęć, które niewiele wnoszą do ogólnego rozwoju człowieka. Naszym celem nie jest typowe, szkolne nauczanie, ale uświadomienie uczącym się ludziom istnienia osób i sytuacji, gdzie komunikacja werbalna wymaga użycia języka obcego. Tworzymy w pełni multimedialne i interaktywne środowisko i otoczenie, pomagające zanurzyć się w języku, przyswajać jego strukturę podświadomie, bez konieczności uciekania się do wykładów z torii gramatyki.

POP IN to profesjonalnie wyposażona pracownia, gdzie znajdują się najnowocześniejsze urządzenia do pracy z multimediami, tablice interaktywne, stanowiska mikrofonowe i odsłuchowe, oraz niezliczone pomoce dydaktyczne. 

POP IN to doświadczona kadra native nauczycieli, anglistów i pedagogów, dzięki czemu z sukcesem prowadzimy zajęcia dla dzieci najmłodszych, specjalistyczne kursy egzaminacyjne, zajęcia dla korporacji i instytucji, oraz profesjonalne treningi komunikatywności.

Liczymy na to, że nasza oferta wyda się Państwu na tyle interesująca, że zechcecie nawiązać z nami owocną współpracę.